Viss sākās ar Gunitas ierakstu Frīlanceru čatiņā “informācijai 22.-24.07 ir plānots laivu brauciens pa Latgales ezeriem. var sākt apdomāt, kas grib un tiek”

Pēc googledoka, PokemonGo sākuma, laivu rezervēšanas un kompānijas pašorganizēšanās 23.-25., tad pasākuma uzmešanas no Toma puses, visu ilgām alkām pēc Mordoras (jo https://uudrs.wordpress.com/2014/07/31/latgales-ezeri-un-udrs/) pienāca piektdienas vakars. Šoreiz braukšana UZ un NO notika absolūti civilizēti – ar mašīnām.

Dalībnieki veterāni –  es, Rihards, Aleksandra, Šmī, vasara, Latgales ezeri, dēles, ultrapiedzīvojums un fotovideotehnika.
Dalībnieku otrā paaudze – Gunita, Zuze, Plostniece, Roberts, Deičs, Dainis, mašīnas, prīmuss, pārējā virtuve un vēl pāris civilizācijas sasniegumi.

Rimi, Liepkalni, Elvi un esam startā – dabā pie Kastīres , kur Jašezers. Tur ir ze laipa, kas aptīta ar paklāju, vēl tur ganās zirgs, malka ir, ja meklē, visu gaļu arī var izcept, ja cep. Zuze un Dainis telti uzcēla uz ceļa, jo neviens jau nebrauks. No rīta pa iepriekšminēto ceļu kāds ļoti brauca gan, jo lieliskais Muču cilvēks atveda laivas. Pieturamies pie klasikas – divvietīgie kajaki.

 

1

 

Kamēr vienu mašīnu pārdzina uz Aglonu – finiša vietu – nodarbojāmies ar paklājiņu jogu, iekārtojāmies laivās un Ieva, Zuze un es atklājām kebabnīcu. Šmī atklāja DIY bļodu darbnīcu.

 

Pēc ~50m ezerā uzbruka svešie. Bicānu ezerā meklējām ģeokešus, atradām gan tos, gan pirmās Mordoras pazīmes.


2

Pēc tam viss bija izcili skaisti – ezeri, putni, bišķiņ Mordoras daba, ēst, maziņa Mordora, alus, wild Caterpie, ģeokaši, viss garšīgs, airēšana, diskusijas par totāli svarīgām lietām utt.

3

 

Nakšņojām uz salas, kas pieder lapsenēm.


44422

Svētdiena bija izcila – saulaināks, apnesamais šķērslis – dzirnavas, vēl savienotie ezeri, dēles, gliemežvāki, sapratne, ka pārtiku nevajadzētu pārvadāt maršrutā Rīga – ezeri – Rīga, sprints un tad nesprints līdz Aglonai, Mora apsveikuma filmēšanas kaskadieru triki, ģeokeši..


4_2
5

Tik ļoti labs brauciens.

PS.1 – maršruts bija ultravieglāks nekā iepriekšējais, Mordoras lāgā nebija.
PS.2 – lagūna ir līča paveids.
PS.3 – šis links ir lieta: http://coub.com/view/2a1ib