Notikums ir pagājis. Pēc publicētajiem aktivitātes procentiem izrādījās, ka nebalsot ir meinstrīm un balsot iet hipsteri.

Nezinu – kāpēc cilvēki neiet vēlēt, ja tam nav kāds Būtisks Iemesls. Vēlēšanas neaizņem daudz laika, notiek retāk kā Ziemassvētki, turklāt tās var pārvērst par diezgan jautru pasākumu (lasi – atpūta draugu/ģimenes pulkā, tematika ballītei, spraigas diskusijas, asumam – totalizatori utt., radošajai domai nav robežu).
Skaistajā sestdienā jau ļoti agri no rīta paņēmām riteņus, pases un devāmies izšķirt nākotni.
Populārā tikšanās vieta – Laimas pulkstenis:Laimas pulkstenis

Šmī izlēma Rīgas nākotni, stratēģiski balsojot Āgenskalnā:
uuP1140672

Dodoties uz citiem iecirkņiem novērtējām ceļu seguma stāvokli Āgenskalnā, riteņbraucēju problēmas Vecrīgā, paviesojāmies vietā, kur dod ēst ziemeļbriežus – ‘Karjala’. Un es biju tikusi pie Rīga – kultūras galvaspilsēta -infoavīzes. Ar steigu ķeriet, grābiet, aizplānojiet, ieplānojiet – daži pasākumi solās būt leģendāri!

Katra balss ļoti svarīga:
uuP1140684

uuP1140689

Andreass, sparīgi paužot viedokli:
uuP1140686

un balsojot:
uuP1140687

Kad ar iecirkņa cilvēkiem bijām sapazinušies, parunājušies un bija sajūta, ka, ja drīz neiesim prom, mūs metīs ārā ielūgs pusdienās, uz ielas satikām Madaru un Reini, jo, jā, perfekts taimings ir mīts, mums tā notiek ikdienā!

Reinim tūlīt ļaus izmantot ekskluzīvo vēlēšanu lineālu:
uuP1140692

Pēc sportiskas riteņbraukšanas un rajona jauno spotu aplūkošanas, palikām ‘Ķirmī’ (liriskā atkāpe – kaudzēm cilvēku, īpaši Roberts, bija aizrunājuši pilnas ausis, cik tur amazing labi, bet – kad es līdz turienei aizgāju, tur bija vai nu privāta ballīte vai vnk aizslēgts). Šeit sākās totalizators par rezultātiem, ieraksta beigās būs dalībnieku prognožu izvērtējums. Uudra subjektīvais spriedums – šeit es gribu nākt vēl.

Gardās pusdienas Dailes teātra reģionā:
uuveeleesanas1

Bijām arī ‘Chomsky’ iestādījumā(subjektīvais spriedums – sajūta kā mazpilsētā, ne Rīgas +/- centrā; esot mežonīgi populārs):
uuP1140704

Pēc Prieka aplūkošanas(subjektīvais spriedums – nnnnē) un Miit(subjektīvais spriedums – varbūt vēl kādreiz) atlicis bija tieši tik daudz spēka, lai aizmītos mājās, izlasītu internetus un dotos tālāk! Ar šo fotoreportāža beidzas.
Vakarā – turpinājām prognožu spēli, nejauši saskrējāmies ar Nacionālās apvienības ballīti(?), trāpījām brīdī, kad izskaidroja kā domā vēlētāji un kā no vienas kvadrāta puses viņus dabūt vēlamajā otrā…

Prognožu spēlē, manuprāt, ir uzvarējis ē, neviens, jo ne Zaļie, ne Zemnieki netika līdz 5%. Esošā kārtība teorētiski tuva bija Ingrīdas prognozēm, bet % ļoti ļoti nē…

Tagad ar nepacietību jāgaida saulainā nākotne!